Data publikacji: 2023-08-30
Autor: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Kwaterowanie na rok akademicki 2023/2024 odbędzie się:

– od 20 września w dni robocze w godzinach od 8:00 do 14:00,

– w sobotę 23 września i w sobotę 30 września w godzinach od 9:00 do 13:00.

Studenci niebędący na pierwszym roku studiów chcący zakwaterować się wcześniej niż 20 września mogą to zrobić w dni robocze w godzinach pracy administracji (nie dotyczy domu studenckiego Wawrzynek, gdzie kwaterowanie jest możliwe wyłącznie od 20 września).

Opłata za zamieszkanie wnoszona jest od dnia zakwaterowania. Opłaty (kaucja i opłata za zamieszkanie w domu studenckim) wnoszone są na indywidualne subkonto studenckie po zakwaterowaniu. W przypadku niezakwaterowania się do dnia 10 października przydział miejsca przepada.

Przy zakwaterowaniu należy posiadać dowód osobisty oraz 1 zdjęcie do karty mieszkańca (osoby bez zdjęcia nie zostaną zakwaterowane).

Osoby mieszkające już w domach studenckich we wrześniu zobowiązane są do bezpośredniego kontaktu z administracją po 20 września w celu wyrobienia nowej karty mieszkańca.